Search
Close this search box.

מלונות | כרטיסים

"חולות הזהב" חופי הדיונות מספלומס (Maspalomas)

עזרה בתכנון טיול בקנריים? השאירו פרטים 👇

"חולות הזהב" - ונציה הנמצאות במספלומס - חופי הדיונות מספלומס (Maspalomas)

מספלומס היא אתר נופש מושלם, היא ממוקמת בגראן קנריה והיא מקום מפלט פופולרי עבור תיירים מצפון אירופה שמגיעים לשם כדאי ליהנות ממזג אוויר חמים כאשר אצלם חורף מושלג, מספלומס מאופיינת בחי לילה תוססים, מסיבות חוף ואטרקציות מעולות.

אחד המאפיינים הבולטים ביותר של האתר אלה הם חופי הדיונות מספלומס, דיונות אר משתרעות על פני שטח עצום ויוצרות נוף מרהיב של חול לבן אשר מתחבר אל רצועת החוף המדהימה של מספלומס,  הדיונות של מספלומס הפכו להיות אטרקציה מובילה באיים הקנריים עם מגוון של אטרקציות כמו לדוגמא סיור גמלים בחופי הדיונות מספלומס.

הדיונות של מספלומס אטרקציה מובילה באיים הקנריים
הדיונות של מספלומס אטרקציה מובילה באיים הקנריים

טיול גמלים בדיונות של מספאלומס

הדיונות של מספאלומס משתרעות על פני שטח עצום של יותר מארבע מאות דונם, החל משנות התשעים הדיונות הפכו להיות שמורה מוגנת, על אף הפיתוח של העיירה מסביב לדיונות בתי המלון לא יכולים לבנות כעת בשמורה, האווירה של של מספאלומס היא של חופש אמיתי עם רצועת חוף שמבקרים בה נודיסטים וגולשים, חופים שקטים ושלווים ועוד.

טיול גמלים בדיונות של מספאלומס זוהי דרך מצוינת לראות ולחוות את הדוניות המדהימות המשתרעות של שטח אדיר, הסיור מודרך והוא לוקח אתכם אל לב הדיונות תוך נופים מדהימים של גראן קנריה, תגיעו לנקודות ציון חשובות באזור כמו למשל המגדלור המפורסם של מספאלומס.

המגדלור הישן של מספלומס הוא אחד הסמלים של המקום, הוא מתנשא לגובה של חמישים וחמישה מטרים. המגדלור שימש במקור להכוונת ספינות שמגיעות מאירופה אל האי, הוא נבנה בסוף המאה התשע עשרה וכיום הוא מבנה משומר שמושך אליו אינספור תיירים מכל רחבי העולם בכל שנה.

מה צריך לדעת על טיול גמלים בדיונות של מספאלומס

טיול גמלים בדיונות של מספאלומס –  הוא סיור של חצי שעה על גבי גמל בעל שתי מושבים, ילדים מתחת לגיל שלוש יכולים לעלות חינם יחד עם ההורים שלהם, המחיר של הסיור הוא ארבעים וארבעה שקלים, המחיר כולל ביטוח וסיור מודרך עם מדריך מלווה צמוד שלוקח אתכם ברחבי הדיונות של מספאלומס.

מומלץ להתכונן מראש לסיור ולדאוג לקרם הגנה ולמים, כמו כן מומלץ ללבוש בגדים נוחים ולא לשכוח משקפי שמש וכובע, הסיור מתאים לכל הגילאים והוא מאוד פופולרי עבור משפחות שמגיעות עם הילדים לטייל בגראן קנריה, הסיור לא מתאים לנשים בהריון ולאנשים אשר שוקלים יותר ממאה ועשרה קילוגרמים.

הסיור יוצא מכתובת: Paseo Charca Maspalomas, 35100 Gran Canaria, Las Palmas

סיור גמלים משולב באופניים חשמליות בדיונות של מספאלומס כמו כן ניתן לעשות גם סיור מקיף יותר הכולל גם טיול באופניים חשמליות, סיור זה באורך של ארבע שעות עולה שלוש מאות עשרים ושלושה שקלים לאדם והוא כולל, 

סיור של ארבע שעות המתחיל באופניים חשמליות, וממשיך בסיור גמלים, מדריך מלווה אשר לוקח אתכם גם לסיור רגלי בפארק הבוטני שם הוא מדריך אתכם על יותר מחמש מאות מינים של צמחים בתוך הפארק.

בהמשך הסיור תגיעו ללגונה הכחולה שמתחברת אל הדיונות המרהיבות ויוצרות תמונה מדהימה רק נשאר לכם להכין את המצלמות הרקע המושלם כבר שם, הסיור כולל גם טעימות טאפאס ספרדי מסורתי וגם את כל הביטוחים והמיסים הדרושים.

סיור גמלים משולב באופניים חשמליות מתאים לילדים החל מגיל שתיים עשרה, הוא לא מתאים לנשים בהריון ולאנשים אשר שוקלים יותר ממאה ועשרה קילוגרמים, 

הסיור יוצא מכתובת: Avenida de Alemania 22, Playa del Ingles, 35100 San Bartolomé de Tirajana

מגיעים לאיים הקנריים? שמעתם על חולות הזהב במספלומס? כל מה שחשוב לשאול על חופי הדיונות מספלומס

חופי הדיונות מספלומס הם רצועת חוף ארוכה ומקסימה אשר מתחברת אל הדיונות של מספלומס, אלה דיונות מרהיבות המשתרעות על שטחים עצומים והחיבור שלהן אל הים יוצר נופים מרהיבים, שרק מחכים לתמונה המושלמת הבאה שלכם.

אחת האטרקציות הבולטות בדיונות של מספלומס זהו טיול גמלים בדיונות, זהו סיור של חצי שעה שלוקח אתכם אל לב הדיונות של מספלומס עם נופים מרהיבים ונקודות ציון חשובות, זהו סיור מעניין שמומלץ מאוד עבור משפחות עם ילדים שמגיעים לטייל בגראן קנריה.

ישנם שני סוגים של טיולים, סיור אחד שאורך חצי שעה, זהו סיור על גמל אל לב הדיונות של מספלומס הסיור עולה 44 שקלים, הסיור השני משלב גם סיור אופניים חשמליות שלוקח אתכם לאתרים מרכזיים כמו הגנים הבוטנים, כמו כן הסיור כולל גם טעימות של מנות טאפאס מסורתיות, סיור זה עולה 343 שקלים.

כמובן מומלץ להתחיל את הטיול מתחתית שדרת טיראג'אנה, דרך הקשתות של מלון ריו פאלאס שם תמצאו מרפסת תצפית על הגן הבוטני שמכיל יותר מחמש מאות מינים של צמחים ייחודיים של האיים הקנריים, רצועת החוף נמתחת על פני שטח של קצת פחות משלושה קילומטרים ותוכלו למצוא לאורכה חופים שקטים ושלווים עם מים צלולים וחול לבן.

רוצה לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בקנריים מתחילה כאן

דילוג לתוכן